Дріт обмотувальний літцендрат ЛЕШО 120x0,071 мм

Дріт обмотувальний літцендрат ЛЕШО 120x0,071 мм

Дріт обмотувальний літцендрат ЛЕШО 120x0,071 мм від компанії Радіопрофіль - фото 1
35 ₴
Мін. сума замовлення у продавця 500 ₴
Немає в наявності

Доставка

 Самовивіз в м. Харків
Безкоштовно
 Нова Пошта
50 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Оплата за реквізитами на розрахунковий рахунок
 Післяплата
 Оплата під час самовивезення по м. Харків

Опис

Дріт обмотувальний літцендрат ЛЕШО 120x0,071 мм

Застосування
Провід
литцендрат ЛЕШО високоякісний обмотувальний дріт, що складається зі скручених елементарних мідних жил, ізольованих полівінілацеталевим лаком, з додатковим зовнішнім шаром ізоляції із шовкових ниток. Застосовується для виготовлення котушок індуктивності високої добротності, обмоток електричних машин, апаратів і приладів змінного струму високої частоти.  В аудіотехніці з литцендрату іноді виготовляють кабелі для міжблокових з'єднань.

Конструкція дроти ЛЕШО
1. Пучок мідних дротів, в емалевій ізоляції кожна.
2. Обшивка із шовкових ниток в один шар.

Технічні та експлуатаційні Характеристики
Температурний індекс — 105.
Переріз дротів — від 0,0196 до 4,25 мм2.
Число дротів у жилеті — від 7 до 1075.
Мінімальний діаметр окремого емальованого дроту — 0,05 мм, максимальний діаметр окремого емальованого дроту — 0,20 мм.
Електричний опір жили постійного струму за 20 °C — від 0,00464, не більш ніж 0,972 Ом/м.
Маса проводу — від 0,242 до 43,2 кг/км.

Висока добротність котушок індуктивності, намотаних литцендратом, зумовлена ефективнішим використанням сумарного перерізу складників цей дріт жив, позаяк змінний струм у провіднику протікає переважно в поверхневому шарі (т. н. скін-ефект). Застосування литцендрату дає змогу зменшити масогабаритні параметри котушок за збереження або поліпшення значень добротності й активного опору.
У литцендраті може бути від трьох до тисячі і більше жил. Постачаються також дроти, скручені з кількох ниток литцендрату. Литцендрат щодо доріг, його важче готувати до паяння, ніж звичайні одножильні та багатожильні дроти (нужно очистити від лаку та облукти кожну з численних тонких дротів). Тому застосовувати його має сенс у високочастотних пристроях із порівняно великою кількістю витків, наприклад, у коливальних контурах довго- і середньохвильових радіоприймачів, у високочастотних трансформаторах блоків живлення тощо. Коли кількість витків котушки (а, отже, і довжина дроту, і його активний опір) невелика, зазвичай використовують дешевший одножильний дріт досить великого перерізу, або самостійно виготовляють скручування з декількох одножильних або багатожильних обмотувальних дротів, хоча можливе використання декількох одножильних або багатожильних дротів, що розміщуються в паралельно, без їх скручування («шлейфом»).
 

Характеристики

Упаковка
Катушка
Срок службы
15 лет
Тип провода
обмоточный, Обмоточный
Конструкция кабеля
Гибкая